Načítám...

 • Telefon
  +420 606 652 527
 • Email
  kasl.bazeny@o2active.cz

Zastřešení


Produkt

Zastřešení

Zastřešení bazénů:

 • zajišťují vyšší bezpečnost dětí a domácích zvířat
 • prodlužují koupací sezonu
 • odstraňují možnost znečistění vody prachem, pylem, listím, atd. na minimum
 • snižují provozní náklady na přípravky pro údržbu vody
 • zajišťují ohřev vody vlivem skleníkového efektu
 • snižují tepelné ztráty při nočním ochlazení venkovní teploty
 • snižují odpar vody v bazénu
 • snižují možnost škod v bazénu v zimním období

Klasické zastřešení

Nosné a pojezdové konstrukce z hliníkových profilů s povrchovou úpravou Elox či RAL (komaxitová - vypalovaná barva), výplně strukturálními polykarbonátovými deskami v úpravě NO DROP nebo bezpečnostními plnými polykarbonátovými deskami, uplatnění hliníkových či nerezových spojovacích prvků, plastových koleček a madel, profilovaných UV stabilizovaných těsnění a další. Tyto materiály dávají záruku dlouhé životnosti zastřešení.

Nabízíme celou řadu variant související s umístěním různých typů dveří v čele či na boku, kolejové vedení jednosměrná i obousměrná s různou délkou prodloužení, úpravy čel. Dalšími možnostmi jsou různá provedení výplňových materiálů, jako jsou strukturální i plné polykarbonátové desky v několika barevných odstínech, které můžete naleznout v našem vzorníku.

Nabízíme následující typy zastřesení, které ve standardním provedení uspokojí vysoké nároky zákazníka, přičemz lze dle dohody provádět řadu atypických úprav. Kromě jich nabízíme dále atypické zastřešení Practic s vysokým segmentem Harmony a atypické zastřešení Practic s vysokým segmentem Star".


Cenové nabídky zastřešení vyhotovíme na základě, ať již telefonické domluvy nebo osobního setkání, dle konkrétních dispozic a požadavků zákazníka. Proto nás neváhejte kontaktovat.

Lamelové zastřešení

Lamelové zastřešení je nejdokonalejší způsob zakrytí bazénu. Tento systém jako jediný umožňuje automatické zákrývání bez použití vodících lišt, tyčí a lan. Systém je tvořen unikátními vytlačovanými lamelami (hermeticky ukončenými). Lamely do sebe zapadají pomocí vylisovaných drážek a po jejich spojení je tak vytvořena plovoucí roleta dokonale zakrývající vodní plochu bazénu. Roletové zakrytí pro bazény zaručuje bezpečnost dětí i domácích zvířat, udržuje stálou teplotu vody po celou sezonu, chrání bazén proti vlivům špatného počasí. Výrazným způsobem snižuje náklady na vytápění bazénu a účině redukuje spotřebu chemických přípravků do bazénu. Roletové zakrytí nabízí alternativu k zastřešení klasickému a je vhodné pro bazény všech typů. Je instalováno v provedení nadhladinovém tak i podhladinovém. Použití podvodního motoru pro lamelové zakrytí umožňuje podhladinovou instalaci do již hotových bazénů.

Samozřejmostí u lamelového zastřešení je možnost výběru barvy a odstínu lamel, které budou chránit Vaši vodní plochu. Nabízí se zde možnost jak plných barev tak i transparentních či solárních. Nabízené lamely můžete naleznout v našem vzorníku.

Cenové nabídky lamelového zastřešení vyhotovíme na základě, ať již telefonické domluvy nebo osobního setkání, dle konkrétních dispozic a požadavků zákazníka. Proto nás neváhejte kontaktovat.