Načítám...

  • Telefon
    +420 606 652 527
  • Email
    kasl.bazeny@o2active.cz

Plastové bazény


Produkt

Plastové bazény

Firma Pavel Kasl s.r.o., je přímý výrobce celoplastových a fóliových bazénů rozmanitých tvarů a velikostí dle přání zákazníka. Jsou dodávány v cenách, které se pohybují od nejnižších za bazén se standardním doporučeným vybavením až k bazenům s plným vybavením pro nejnáročnější zákazníky.

Bazény jsou vyráběny z trvanlivého polypropylenu o síle 5mm v barvě světle a středně modré, který je zdravotně a hygienicky nezávadný, stabilizovaný proti UV záření. Ukončení horního lemu bazénu je možné vyrobit v provedení s posedem a límcem převýšenými nad terénem, v provedení posedového lemu v úrovni terénu a v provedení s lemovou trubkou. Výrazným zvýšením užitné hodnoty bazénu jsou vestavěné schody rozmanitých tvarů a velikostí.

Bazény do rozměru 8x4 jsou přepravovány jako celek, větší bazény jsou kompletovány u zákazníka. Bazény jsou určeny k zabudování do terénu, kruhové a speciálně vyztužené i nad terén. Bazény se ukládají na armovanou betonovou desku o tloušťce 10-15 cm,obvodní stěny bazenů je nutno také obetonavat. Detaily montáže bazénu řeší návod na montáž bazénu od výrobce. (Tento návod naleznete na levé straně stránky v sekci "Ke stažení").

Tyto bazény jsou vyráběny automatickým extruderovým svařováním homogenního kopolymeru s digitální kontrolou. Tato technologie umozňuje výrobu libovolných tvarů a velikostí. Masivní výztuhy a žebrování skeletu materiálem o síle 15 mm zaručují bazénu pevný a stálý tvar.