Načítám...

  • Telefon
    +420 606 652 527
  • Email
    kasl.bazeny@o2active.cz

Plastové nádrže


Produkt

Plastové nádrže

NESAMONOSNÉ - nutnost obetonování

Využití: jímky, septiky, čističky, lapoly tuků, vodoměrné šachty, zachycení dešťové vody, atd.

Plastové nádrže z polypropylenu a polyetylenu. Nádrže vyrábíme jako atypické přesně podle konkrétních a individuálních požadavků zákazníka. Tyto nádrže jsou odolné proti působení většiny chemických i agresivních látek. Použitý materiál odpovídá hygienickým předpisům pro styk s potravinami. Díky těmto uvedeným vlastnostem mají naše výrobky univerzální použití pro jednotlivce, ale i pro průmyslové a zemědělské podniky všeho druhu. Nádrže se vyrábějí ve většině případů z desek o síle 15mm a jsou určeny k obetonování. Postup montáže a obetonování řeší návod na montáž a instalaci od výrobce.

SAMONOSNÉ - bez nutnosti obetonování

Plastové nádrže z polypropylenu a polyetylenu. Nádrže vyrábíme jako atypické přesně podle konkrétních a individuálních požadavků zákazníka. Tyto jsou odolné proti působení většiny chemických i agresivních látek. Použitý materiál odpovídá hygienickým předpisům pro styk s potravinami. Díky těmto uvedeným vlastnostem mají naše výrobky univerzální použití pro jednotlivce, ale i pro průmyslové a zemědělské podniky všeho druhu. Nádrže se vyrábějí ve většině případů ze skruží a NEJSOU určeny k obetonování.

Lapoly tuků

Lapoly tuků jsou vyrobeny z polypropylenu. Jejich rozměry jsou stanoveny dle konkrétních požadavků zákazníka. Vnitřní prostor je rozdělen na dvě komory. V první komoře se oddělují usaditelné látky, ve druhé se na hladině zachycují tuky. Vyčištěná voda odtéká pod nornou stěnou do odtokového potrubí. Zachycené kaly a tuky se odklízejí po odklopení víka shora.

Používají se k odlučování a shromažďování tuků (z potravinářské výroby, živočišné výroby, stravování,atd.) z odpadních vod.

Vodoměrné a kanalizační šachty, skruže

Dále nabízíme vodoměrné a kanalizační šachty, které vyrábíme na míru dle výkresu a požadavků zákazníka. Výhodou kruhových šachet vyráběných z vyztužených skruží o průměru 80,100,120cm je právě absence obetonování.